Ypač sunkių krovinių transportavimo sprendimai

DL900HP NP title LT

Pažiūrėkite video apie priekabą sunkiems kroviniams > 

Stronga priekaba DumpLoada 900HP yra optimalaus dydžio sunkiasvorių krovinių transportui, todėl padidėja produktyvumas, efektyvumas ir ekonomiškumas kasybos ir sunkių medžiagų tvarkyme. Sunkių krovinių priekabos tapo puikus sprendimas inžinerinių projektų įmonėms kaip aukščiausias potencialas, galinga technika agresyviomis sąlygomis.

Sunkių krovinių transportavimo sprendimas

Specialios Stronga priekabos statybos darbams yra skirtos optimaliam darbui, sukurtos komfortui, ypač Skandinavijos rinkai, skirtos darbui sudėtingiausiomis sąlygomis vežant uolienas. Sukurta specialiai sunkiųjų krovinių transportavimui, DL900HP priekaba gali sumažinti darbų išlaidas su kiekviena krovinio tona.

Stronga dumper trailer

Aboliučiai solidi jėga

Našumas be kompromisų.

Stronga strength

Pilnas Hardox 450 plokštės vientisas kėbulas suteikia stiprumą, bekompromisį našumą ir puikų patvarumą dirbant sunkiausius darbus. Sudėtingiausiomis sąlygomis išbandytas, nesudėvimas Hardox plieno kėbulas suteikia puikų atsparumą siekiant sumažinti akmenų poveikį intensyviai dirbant.

Sužinokite Hardox 450 plieno privalumus >

Dump trailer tipping heavy rocks

Novatoriška pusapvalė konstrukcija

Stronga HalfPipe dumpers

Novatoriška, moderni, saugi ir efektyvi pusiau apvalios konstrukcijos kėbulo priekaba skirta puikiam važiavimui esant didelei apkrovai. Sužinokite, kaip:

  • Pusapvalis profilis užtikrina saugumą net ir su didelėmis apkrovomis važiuojant kalvotoje vietovėje.
  • Birios kietosios medžiagos išpilamos tinkamu kampu, sumažinant žalą ir rizika priekabai uolienų transportavime.
  • Birios kietosios medžiagos pasiskirsto pusapvalio kėbulo centre, todėl pagerinamas priekabos stabilumas.
  • Pusapvalei konstrukcijai nebereikia naudoti išilginių ir skersinių sijų, taip padidinama naudingoji apkrova.
  • Optimaliu apkrovos paskirstymu palaikomas žemas svorio centras didesniam stabilumui.
  • Sumažinta smūgio apkrova atšiauriomis sąlygomis, pavyzdžiui, karjeruose, smėlio ir kitų sunkiųjų krovinių transportavime.

Dump trailer with rubble

Evoliucija išorėje. Kokybė viduje.

Galite pasikliauti STRONGA ir BPW patikimumu optimaliai kokybei ir ilgaamžiškumui. DL900HP su BPW ašimis ir lingine važiuokle sunkiausiems darbams (orinė ar hidraulinė pakaba kaip opcija), ašys ir stabdžiai:

  • Labai tvirta, patikima ir ilgaamžė
  • Greitas ir nuoseklus stabdymas
  • Ilgesni intervalai tarp priežiūros darbų ir mažesnės priežiūros sąnaudos
  • Optimalus funkcionalumas ir techninė dinamika, nesvarbu, kur važiuojate

Dump trailer BPW axle

Ypatingai tvirta linginė važiuoklė

DL900HP su lingine važiuokle yra tapatinama su pasaulinės klasės produktais profesionaliems vartotojams. Ašys, važiuoklė ir stabdžių technika sukurta padidino svorio kroviniams ir kalvotam reljefui, ypač būdingam Skandinavijos aplinkoje. Pasirinktinai balansyrinė važiuoklė (žiūrėti žemiau), orinė arba hidraulinė važiuoklė.

Bogie axle

Stronga ir toliau gamina ir tobulina priekabas skirtas statybvietėms, su tinkamai parinktomis ašimis, važiuokle ir stabdžių sistema, atitinkačius saugumo standartus. Saugumas yra neatsiejama priekabų dalis.

Dump trailer sprung suspension

Sužinokite dar daugiau

Stronga priekabos yra tarp rinkoje pirmaujančių transportavimo mašinų statybų sektoriuje. Spauskie čia ir sužinokite apie dar didesnės DL1200 privalumus, kuri galėtų dar labiau išplėsti sunkiųjų krovinių transportavimo potencialą >

Stronga yra Jūsų patikimas partneris transportavimo klausimams, susisiekite su mūsų draugiška komanda profesionaliai konsultacijai.

 Contact Stronga F T YT

This entry was posted in DumpLoada, Headline and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>