Ypač galingos priekabos pristatymas – 30t HookLoada. Ateitis dar didesnė, nei praeitis

HookLoada 300

Pažiūrėkite filmą apie HookLoada HL300DT >

Stronga yra pasaulyje pripažintų kablio sistemos priekabų konteineriams HookLoada dizaineris ir gamintojas. HookLoada HL300DT yra naujausias ir didžiausias modelis, kurį sukūrė Stronga, kuris pasižymi galia ir puikiomis galimybėmis transportuoti sunkius krovinius įvairiomis sąlygomis.

Ateitis dar didesnė, nei praeitis

HookLoada 300

Keliamosios galios privalumai su 15% extra*

  1. 15% daugiau efektyvumo kuro sąnaudoms**. 15% mažesnis kuro sunaudojimas leidžia sutaupyti 1.3L per valandą ir 1350L per 1000 valandų.
  2. 15% daugiau laiko reikalingiems darbams nudirbti. Sutaupykite iki 3.6 valandų per dieną.
  3. 15% mažesnės darbo sąnaudos. Kiek gi galėtumėte sutaupyti kasmet?
  4. 15% mažiau traktoriaus valandų kiekvienai transportuojamai tonai.
  5. 15% mažiau reisų.

Mažiau kuro talpų 1000 valandųMažiau darbo valandų per dienąMažiau išlaidų

*Palyginus su HL260T XL. Nurodyti skaičiai yra apytikriai. Individualūs sprendimai ir kiti faktoriai gali skirtis. **HL300DT sudaro 15% daugiau svorio ir sunaudojama tiek pat kuro kaip ir su HL260T XL (su tokiomis pačiomis padangomis, esant toms pačioms sąlygoms etc.).

Maksimali jėga, produktyvumas ir efektyvumas

Stronga HookLoada HL300DT šiandien yra galingiausia trijų ašių priekaba kablio sistemos priekabų rinkoje. Ši rinkoje pirmaujanti priekaba yra ypač populiari dėl įvairių transportavimo galimybių skirtingose rinkose (žemės ūkyje, statybose ir atliekų versle…).

Stronga HookLoada 300

Pergalvokite kablio sistemos priekabos transportavimo pajėgumus

HookLoada HL300DT gali vežti ilgesnius konteinerius nei ankstesni modeliai. Priekabos bokštas dabar 300mm ilgesnis, o tai leidžia profesionaliam naudotojui vežti konteinerius iki 8100mm ilgio. Tai ir įrodo puikų transportavimo efektyvumą.

ILGESNI KONTEINERIAI

HookLoada 300

Vežti sunkius krovinius ir saugoti dirvožemi

Michelin CargoXbib UltraFlex padangos mažiausiai pažeidžia dirvožemį, o taip išsaugomas jo produktyvumas. Stronga klientai greitai pastebi privalumus derliaus metu su HookLoada HL300DT Michelin UltraFlex Flotation padangomos, kai nepažeidžiamas dirvožemis.

Stronga Michelin tyres

HookLoada 300

Ypatinga kablio sistemos priekabos galia

HookLoada HL300DT pasižymi ypač mažu svoriu, tai pasiekta gamyboje naudojant ypač daug extra stipraus Hardox ir Weldox metalo, optimaliai galiai ir maksimaliam efektyvumui pasiekti. Ypač tvirta konstrukcija užtikrina, kad klientai su HookLoada HL300DT dabar gali bet kada vežti 30 tonų krovinį ir pasiekti didelį efektyvumą.

STIPRESNĖ

30 tonne hook lift trailer

Stronga elektroninis vairavimas

Stronga elektroninis vairavimas (EPS) valdo ašis važiuojant posūkiuose. Stronga EPS yra be mechaninių jungčių tarp traktoriaus ir priekabos ašių, sumažintas svoris, kuro sąnaudos ir padidintas našumas.

Stronga Electronic Power Steering (EPS)

30 tonų kablio sistemos priekaba pagaminta naudojant ypač lengvas aliuminio detales, kaip purvasaugiai, įrankių dėžė ir šoninės apsaugos, o tai taip pat prisideda prie to, kad būtų sumažinatas priekabos svoris.

Stronga hook lift trailer

Kablio sistemos priekabos standartas

Puikios konstrukcijos kablio sistemos priekaba HookLoada HL300DT gali būti pagaminta ir su papildomomis opcijomis, kad padidinti galią, efektyvumą ir produktyvumą:

  • Stronga QuickLoada. Greito vertimo vožtuvas. 5x greitesnis vertimas ir nukrovimas.
  • Stronga hidraulinė važiuoklė. Lengva 14° amortizacija komfortiškam važiavimui bet kokiais keliais.
  • Nuotolinio valdymo pultas. Pilna vizuali priekabos kontrolė vairuojant, vertimo ir nukrovimo metu.
  • Įmontuotos filtrų sistemos. 1 vairavimui ir 1 pagrindinėms funkcijoms. Švarus tepalas, ilgaamžiai komponentai.
  • Hidraulinis buferis. Daugiau saugumo važiuojant gatvėmis ir bekele.

30 tonne hook lift trailer bumper

Stronga trailers

Sužinokite daugiau

Jei susidomėjote investicija į Stronga HookLoada HL300DT priekabą, susisiekite su mūsų komanda profesionaliai konsultacijai. Spauskite paveikslėlį žemiau ir susisiekite su techniška Stronga komanda.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Headline, HookLoada and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>