Stronga ‘viskas-viename’ džiovintuvas medžio skiedroms, pūdymo liekanoms, atliekoms ir daug kam kitam

Stronga sprendimai džiovinimui

Stronga yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės džiovinimo mašinų konsultantų, projektuotojų ir gamintojų, atitinkanti medžiagų ir energijos prieinamumą klientui. Su ilgamete patirtimi FlowDrya sukūrė gerą vardą kokybės, patikimumo ir universalumo atžvilgiu.

Mūsų sukonstruota sistema džiovinimui šiluma efektyviai paverčia prisotintus produktus tinkamus parduoti maisto, kuro ir trąšų pramonėje. Prisijunkite prie žaliosios revoliucijos su Stronga.

Food          Fuel         Fertiliser

Bendrieji džiovinimo sistemos sprendimai

Mūsų požiūris į atitinkamą įrangą ir klientų poreikius suteikia efektyviausią bendrą sistemą džiovinimo sprendimuose. Yra 2 pagrindiniai komponentai Stronga džiovinimo sistemoje:

  1. Heatex – oro valdymo modulis
  2. FlowDrya – džiovinimas “viskas-viename”

1.Stronga Heatex2. Stronga FlowDrya

Heatex oro valdymo modulis

Svarbi dalis Stronga džiovinimo sprendimuose yra HEATEX oro valdymo modulio konstrukcija. O išorės oro kokybė džiovinimo procese gali daryti įtaką, ir tai yra svarbu, nes išorinis oras daro įtaką galutiniam džiovinimo proceso užbaigimui.

HEATEX oro kontrolės moduliai yra skirti optimizuoti džiovinimo rezultatus su optimalia oro temperatūra, oro srautu ir turima oro slėgio energija. Lengva naudoti HEATEX modulius turint tiesioginę vizualinę kontrolę, džiovinimo parametrus per protingą programuojamą valdiklį (PLC).

FlowDrya Heatex air control

‘Viskas-viename’ FlowDrya

Stronga FlowDrya skirta optimaliam efektyvumui ir veiklos rezultatams, už mažiausią tonos medžiagų džiovinimo kainą. “Viskas-viename” sistema užtikrina džiovinimo universalumą, todėl leidžia klientui išplėsti galimybes įvairių medžiagų džiovinimui.

No belts, chains or sprockets

FlowDrya stumia patiektas drėgnas medžiagas iš konteinerio išilgai džiovinimo linijos, o reguliuojamos temperatūros srovė yra tiekiama iš HEATEX oro valdymo modulio. FlowDrya džiovinimas yra paprastas, efektyvus, patikimas ir galingas.

Stronga FlowDrya

Universalus džiovinimas

Stronga FlowDrya turi neribotas džiovinimo galimybes, todėl užtikrinamas ilgalaikis finansinis pelningumas ir našumas. FlowDrya vartotojai gali džiovinti įvairias medžiagas.

Medžio drožlės, atraižos, pjuvenos, grūdai, vaisiai, riešutai, kompostas, paukščių mėšlas, neapdorotas pūdymas, atliekos, dumblas, organinės atliekos ir daug kitų medžiagų.

Wet materials for drying

Pilnas efektyvumas

  1. Aukštos kokybės sausas oro srautas yra kontroliuojamas oro valdymo moduliu HEATEX.
  2. Šiltas oras pučiamas į HEATEX FlowDrya visomis kryptimis, kartu sušyla ir plieno konstrukcijos, ir visas prietaisas. Karšto metalo šilumos energija tiesiai į medžiagas dar labiau papildo ir užbaigia džiovinimo procesą.
  3. Šiltas oras kyla iki viršutinės linijos dalies ir sukelia džiovinimą ir išgarinimą.
  4. Perteklinis oro srautas yra išleidžiamas į atmosferą arba perdirbamas dar nuo dulkių biologinio filtravimo moduliais.

FlowDrya airflow

Judėjimas pulsinėmis bangomis

Labai efektyvios pulsinės bangos supurena stumiamas medžiagas sausa linija. Impulsų bangos užtikrina, kad tiesoginis karšto oro srautas per džiovinamas medžiagas įkaitins ir metalo konstrukcijų sluoksnius, o tai dar labiau padidina džiovinimo efektyvumą.

Į priekį. Džiovinamos medžiagos yra perkeliamos stumiant skersines pertvaras, kurios dar labiau viską sumaišo. Priekinė medžiagų srauto dalis yra sausesnė ir lengvesnė, ir sunkesnės medžiagos bangų srautu grąžinamos atgal į liniją.

FlowDrya process front-stroke

Atgal. Judančios džiovinamos medžiagos skersinių pagalba pakeliamos į bangų keterą. Iškilusios medžiagų bangos nestabilios, todėl jos vėl subyra įvairiomis kryptimis atgal į džiovinimo liniją.

FlowDrya process back-stroke

Sėkmė valdyme

Stronga FlowDrya yra su programuojamu loginiu valdikliu (PLC) ir “Smart DryStation touchscreen sąsaja maksimaliai pakelia komandų rezultatus, optimaliam efektyvumui ir patikimumui. PLC sistemos turi patvarias technologines infrastruktūras atlaikyti ekstremalią vibracija, temperatūrą ir drėgmę.

Su 7″ jutikliniu ekranu DryStation FlowDrya operatoriai turi tiesioginę prieigą prie džiovintuvo kontrolės, užtikrinant apsaugines savybes ir vizuailai valdant parametrus.

FlowDrya control panel 1  FlowDrya control panel 2  FlowDrya control panel 4

Džiovinimo procesas

Pastovus džiovinimo procesas

Sužinokite dar daugiau

Jei susidomėjote šia investicija, susisiekite su mūsų komanda profesionaliai konsultacijai. Stronga patars, gavusi reikiamą informaciją, kaip pasirinkti efektyviausią džiovinimo sprendimą. Spauskite paveikslėlį žemiau ir susisiekite su Stronga komanda.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Be temos, Headline and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>