Stronga & Præstbro Maskiner sudarė įspūdingą partnerystės sutartį

Stronga didžiuojasi partnerystės sutartimi su mūsų gerbiamais draugais Danijoje Præstbro Maskiner A/S. 2018 m. birželio 1 d. sutartis buvo sustiprinta, kai Stronga  susitiko su Præstbro Maskiner parodoje Agromek 2018.

Stronga & Praestbro Maskiner Partnerschaftsvereinbarung

Aukštos specifikacijos HookLoada kablio sistemos priekabos pristatytos Danijoje

Stronga ir Præstbro Maskiner A/S kelia sau dideles ambicijas šiam įdomiam bendradarbiavimui, tiekiant kokybiškas HookLoada kablio sistemos priekabas į Danijos rinką. Præstbro atstovas pasakė apie susitarimą:

„Stronga yra kompanija, kuri specializuojasi kokybiškų kablio sistemos priekabų ir sunkvežimių gamyboje. [Šios mašinos] buvo svarbi mūsų verslo dalis, todėl tikrai fantastiška, kad mes radome tiekėją, kuris turi dar didesnę programą, nei kada nors galėjome pasiūlyti.

Svarbiausia, kad mes perėjome į profesionalią kokybę, kuri, mūsų manymu, prilygsta net brangiausioms transporto priemonėms. Be to, mums buvo suteikta galimybė pasiūlyti daug papildomos įrangos, kurios negalėjome pasiūlyti anksčiau, pvz.:

  • LSV stabdžių vožtuvas – kuris sureguliuoja stabdymo jėgą priklausomai nuo masės;
  • Belaidis nuotolinio valdymo pultas – naudodami traktoriaus hidrauliką, naudotojai gali rankiniu būdu valdyti vairavimo ašis.
  • QuickLoada™ – šis priedas leidžia dvigubai greičiau atlikti operaciją, kai kablys yra atlenkiamas atgal.

Tai tik nedidelė dalis naujų galimybių, kurias dabar galime pasiūlyti Præstbro Maskiner A/S. “

Stronga & Praestbro Maskiner

Stronga didžiuojasi, kad pirmosios dvi HookLoada priekabos buvo pristatytos į Danijos Præstbro gamyklą 2018 m. liepos mėn. Jos buvo perduotos laimingiems klientams Danijoje.

Stronga ir Præstbro patvirtino naują partnerystės sutartį Agromek stende. Agromek paroda įvyko 2018 m. lapkričio 27–30 d. Savo stende Præstbro pristatė 2 ir 3 ašių Stronga HookLoada kablio priekabas.

Stronga und Praestbro Maskiner

Inovacijos Agromek parodoje

Pagrindinė naujiena, pristatyta Agromek parodoje, buvo tai, kad HookLoada dabar yra be sensorių. Tai reiškia, kad Stronga priekabų patikimumas ir ilgaamžiškumas dar labiau išauga.

Nuspręsta nebemontuoti sensorių į HookLoada, remiantis programinės įrangos skaičiavimais, metų projektavimo patirtimi ir glaudžiai bendradarbiaujant su esamais HookLoada klientais.

Mes tikime, kad mūsų pirmoji atsakomybė tenka mūsų klientams, kurie naudojasi mūsų produktais ir paslaugomis. Norint patenkinti jų poreikius, viskas, ką darome, turi būti aukštos kokybės ir ilgaamžiška.

Spauskite čia ir pamatykite naujas Stronga kablio sistemos priekabas firmoje Præstbro – https://www.prastbro.dk/produkt/Kroghejsevogn

Stronga Hakenlift

This entry was posted in Headline, HookLoada and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>