Stronga Heatex oro džiovinimo kontrolė – Integruoti ir protingi džiovinimo sprendimai

Stronga Heatex džiovinimo sprendimai

Stronga Heatex termiškai efektyvių oro kontrolės džiovinimo modulių linija yra skirta dirbti kartu FlowDrya ir / arba džiovinimo stotimis, tam, kad sumažinti šlapių medžiagų drėgmės kiekį. Stronga Heatex oro technologijų moduliai yra individualiai sukonfigūruoti džiovinimo kokybei maksimizuoti optimalia oro temperatūra, oro srautu ir oro slėgiu.

Atsinaujinančios šilumos iniciatyva (RHI)

Stronga Heatex visiškai atitinka naudojimui pagal RHI schemą Jungtinėje Karalystėje. Stronga pataria, kad klientai apsvarstytų Stronga Heatex džiovinimo sprendimus ir optimizuotų šilumos pridėtinę vertę atliekų utilizavime:

Renewable Heat Incentive (RHI)

 • Anaerobinis pūdymas (AD) arba elektros ir šilumos kogeneracija (CHP) su atsargine likutine šiluma.
 • Be dujofikavimo kogeneravimo sistemos reikalauja nuoseklios kokybės džiovinant biokurą.
 • Lentpjūvės šlapias medienos drožles konvertuoja į sausą atsinaujinantį biokurą.
 • Miškininkystės įmonės ruošia medžio drožles ir parduoda kaip džiovintą kurą biomasės katilams.
 • Biokuro tiekėjai didina savo pelną tiekdami sausas medžio drožles biokuro rinkai.
 • Klientai, turintys nepakankamai naudojamų biomasės katilinių ir turi nepanaudotų pajėgumų, gali gaminti sausą biokurą.

Stronga Heatex Drying Solutions

Triguba kamerų konfigūracija

Stronga Heatex yra modulinė sistema, atspari oro pokyčiams, patalpinta konteineryje, kuris padalintas į 3 pilnai uždarytas kameras-kontrolinę, ventiliatorių ir oro strauto keitiklio Xchanger kamerą.

Stronga Heatex airflow

Heatex oro srauto konceptas

 1. Šaltas aplinkos oras įsiurbiamas vienodai valdymo pultu pro dvigubus tiesioginio valdymo ventiliatorius. Elektrostatiniu būdu įkrauti oro gryninimo filtrai su antikorozine danga sumažina žalos riziką.
 2. Aplinkos oras ventiliatorių tolygiai paskirstytas centrinėje aušinimo kameroje per Xchanger, kur jis yra efektyviai kaitinamas iki džiovinimo temperatūros kokybės.
 3. Šiltas džiovinimo kokybės oras užpildo karšto oro kamerą, kol jis išpučiamas per keletą kanalų (FlowDrya ir / arba džiovinimo stotį).

Stronga Heatex 3D airflow process

Susisiekite su mumis šiandien ir pamatykite Heatex oro srauto konceptą 3D animacijoje >

Statinės ir kilnojamos džiovyklės jungtis

Stronga Heatex galima sujungti su džiovinimo stotimi ir / arba FlowDrya terminalais, kad atitiktų pageidaujamus reikalavimus. Vartotojai gali susieti statinę-stacionarią sistemą (FlowDrya) su mobiliu sprendimu (HAF džiovinimas konteineryje ir HookLoada), kai džiovinimas yra labai lankstus ir tuo pačiu metu būtų galima išdžiovinti platų medžiagų spektrą.

FlowDrya, HAF džiovinimas konteineryje ir HookLoada

Sužinokite daugiau apie Stronga FlowDrya >

Stronga džiovinimo stotis yra trijų dalių sistema, sudaryta iš Heatex, HAF džiovinimo konteinerio ir HookLoada. Su HookLoada klientai gali surinkti šlapias medžiagas, atvežti į Heatex ir džiovinti (žr.žemiau), o tada sausas medžiagas tiekti galutiniam vartotojui.

Stronga Drying Stations

Sužinokite daugiau apie Stronga džiovinimo stotis >

Energiją taupantys itin tyliai dirbantys ventiliatoriai

Stronga Heatex yra įrengti efektyviai energiją naudojantys ventiliatoriai. Ypač mažą triukšmą skleidžiantys ventiliatoriai yra lengvai prižiūrimi, tarnauja ilgą gyvenimą, yra patikimi, dirba be jokių diržų, grandinių ar krumpliaračių.

Stronga Heatex direct drive plug fan

Dvigubi Heatex ventiliatoriai atlieka puikų darbą įvairių medžiagų džiovinimo procese. Abu ventiliatoriai veikia nepriklausomai, kai pirmasis ventiliatorius neveikia, antrasis gali toliau normaliai dirbti, vykdyti džiovinimo operacijas. Heatex ventiliatoriai su inverteriu pradeda darbą palaipsniui švelnia pradžia, sumažinant komponentų darbo proceso stresą ir elektros energiją.

Stronga Heatex dual plug fans

Palyginkite modernius Heatex tiesioginio veikimo ventiliatorius su įprastiniais išcentriniais:

 • Įmontuojami ventiliatoriai suvartoja mažiau energijos ir sumažina išlaidas, todėl daug trumpesnis atsipirkimo laikotarpis ir padidėja veiklos efektyvumas.
 • Integruoti ventiliatoriai leidžia sutaupyti energijos iki 30% per metus, palyginus su išcentriniais ventiliatoriais.
 • Integruoti ventiliatoriai sukelia mažiau triukšmo, reikalauja mažiau priežiūros ir daug paprastenis servisas.

Energijos efektyvumo Heatex savininkams integruotų ventiliatorių pagrindinis punktas yra idealus oro kondicionavimas, teisingas sprendimas sumažinant energijos suvartojimą, išmetamo anglies dvideginio kiekį ir srovę.

Ypač efektyvus šilumos keitiklis Xchanger

Kiekvienas Stronga gaminys atitinka mūsų pagrindinį principą – turi būti ekologiškas ir išlikti tvarus. Ypač energiją taupantis šilumos keitiklio-Xchanger tolygiai kaitinamas aplinkos oras eina per atitinkamos temperatūros konstrukcijas išgaunant nurodyta džiovinimo temperatūrą.

Stronga Heatex heat exchanger

Klientai gali mėgautis paprasta šilumos keitiklio Xchanger priežiūros prieiga pro dideles ventiliatoriaus kameros duris. Durelės yra pilnai užsandarintos hermetiška guma. Kai durys yra atviros, operacijos metu jutiklis automatiškai išjungia mašiną nuo judančių dalių, siekiant užtikrinti vartotojui visišką saugumą. Darbinės būsenos yra perduodamos per labai gerai matomą vizualų signalą.

Sėkmė kontroliuojant

Heatex suteikia pilną kontrolę džiovinimo kokybei per valdymo skydelio komandas, kur yra rankinis ir automatinis nustatymai ir vizualus signalas pagal nustatytus parametrus. Atraskite keletą skydelio parametrų:

 • Ventiliatoriaus greičio kontrolė. Vartotojas gali pasirinkti rankiniu būdu arba automatiškai ventiliatoriaus greitį pagal išleidžiamo oro temperatūrą, kad būtų pasiektas efektyvus džiovinimas.
 • Vandens tempertaūra. Jei įeinančio vandens temperatūra nukrinta, yra rankinis valdymas, ventiliatoriai sumažina eksploatavimo greitį, kad būtų taupoma energija, kol temperatūra pasiekia nustatytąją vertę.
 • Kontaktas išjungimui. Vartotojas gali įjungti nuotoliniu būdu / aliarmu Heatex išjungimo kontaktą puikiam projekto valdymui.

Stronga Heatex control panel

Vizualinės kontrolės dvilypumas

Heatex naudotojai naudojasi dviguba nauda: vizualine kontrole su analoginių ir skaitmeninių ekranu. Labai svarbu, kad vartotojas gerai suprastų parametrus toliau pateiktoje lentelėje. Pagrindiniai parametrai registruojami taip, kad vartotojas valdymo skydelyje pasirinktų geriausius sprendimus, susijusius su džiovinimo kokybe.

Analoginiai sensoriai

Skaitmeniniai sensoriai (valdymo skydelyje)

Paduodamo ir grįžtamo vandens temperatūra Paduodamo ir grįžtamo vandens temperatūra & spaudimas
Paduodamo ir grįžtamo vandens spaudimas Aplinkos temperatūros jutiklis
Išeinačio džiovinimo oro temperatūra Išeinačio džiovinimo oro temperatūra & spaudimas

Stronga Heatex retro analogue dislays

Rankiniu ir automatiniu valdymu ir vaizdo ekranu nustatytais parametrais vartotojas gali pasiekti optimalų energijos vartojimo efektyvumą. Atsižvelgiant į valdymo ir išdžiovinimo parametrus, su FlowDrya ir / arba džiovinimo stotimis, vartotojas gali potencialiai padidinti pajamas dešimtimis tūkstančių per metus.

Specialiai pagamintos konstrukcijos patikimumas

Praktikoje patvirtintos Stronga Heatex sistemos yra patikimas produktas, skirtas reikliai kogeneracijos rinkai, dirbant dažnai daugiau nei 8000 valandų / metus. Skirtingai nei vienos paskirties mašinos, pavyzdžiui, sezoninės grūdų džiovyklos, kurios dirba 100 valandų / metus, Heatex yra pastatytas dirbti kiekvieną dieną, net iki 160.000 valandų per 20 metų laikotarpį.

Stronga Heatex and FlowDrya Drying Solutions

Rinkoje pripažinti Heatex komponentai

 1. Lengvai reguliuojamos oro angos džiovinimo stoties išėjime.
 2. Keletas elektrostatinių oro valymo filtrų. Lengva valyti, ilgas tarnavimo laikas ir mažos išlaidos.
 3. Pilnai izoliuotos vandens padavimo ir išleidimo sistemos.
 4. Atskirai sumontuotas optinis rodiklis – matomas 360˚.

1. Stronga Heatex Drying Station ports 2. Stronga Heatex air filter 3. Stronga Heatex insulated water pipes 4. Stronga Heatex Andon visual status indicator

Pagaminta Jums

Heatex serijos moduliai efektyviam energijos naudojimui, oro kontrolei yra skirtingų dydžių. Vieno vieneto Heatex galia svyruoja tarp 100-600kW, bet Stronga gali pagaminti Duplex Heatex modelius iki 2mW.

Stronga Heatex and FlowDrya 60

Heatex gali būti taip sukonfigūruotas, kad atitiktų specifinius konkretaus kliento poreikius. Jei reikia, klientas gali pasirinkti daugiau Heatex vienetų ir suformuoti tik jam skirtą efektyvų naudojimą.

Sužinokite daugiau

Jei susidomėjote Stronga Heatex džiovinimo stotimis, susisiekite su mūsų konsultantais profesionaliam pokalbiui. Spauskite paveikslėlį žemiau ir susisiekite su Stronga technine komanda.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Headline, HookLoada and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>