Stronga & Hardox – Tvirta partnerystė

Laikydamiesi įsipareigojimo klientams gaminti geriausius produktus, mes dirbame kartu su SSAB  ir siūlome Hardox plieno sutvirtinimo plokšteles Stronga produktų gamyboje. Buvo įrodyta, kad Hardox plienas maksimaliai padidina galią sudėtingiausiomis darbo sąlygomis pramonėje, pavyzdžiui, statybos, karjerų eksploatavimo, perdirbimo ir transportavimo srityse. 

Istorija: Hardox plieno plokštė

Hardox buvo pirmasis pasaulyje modernus plienas, sėkmingai startavęs 1974 metais ir nuo to laiko buvo pripažintas kaip lyderis plieno gamybos pramonėje.

Kaip dalis SSAB įsipareigojimų aukščiausios kokybės plienui, kiekvienas Hardox plieno lakštas patikrinamas, todėl būkite tikri, kad jis yra stiprus. Nekintančios Hardox plieno savybės, kad jis yra patikimas, tvirtas ir saugus, ir būtent toks kiekvieną kartą. Mes galime jį naudoti maksimaliai naudai pasiekti ir visada padidinti mūsų produktų efektyvumą.

Stronga Hardox steel

Hardox plienas yra pristatomas kaip unikalių pažangių savybių gaminys, grūdinimo ir kietėjimo procesų metu.Tvirta Hardox plokštė gaminama tik iš Hardox martensito. Plokštė sukurta subalansuoto cheminio lydinio ir šalto vandens naudojimo proceso metu, Hardox martensitas yra geras derinys, suteikiantis didelio stiprumo, kietumo ir tvirtumo. Hardox 450 plienas turi 450 Brinelį, kuris yra 60% kietesnis lyginant su tokio storio konstrukcinio plieno kietumu, todėl jis idealiai tinka naudoti tokioms ilgaamžėms tvirtoms konstrukcijoms.

Hardox 450 steel scienceStronga strength

Strateginės konstrukcijos

Stronga strategiškai naudoja Hardox elementus kablio sistemos puspriekabių ir konteinerių gamyboje. Bendradarbiaujant kartu su SSAB ekspertais užtikriname, kad Hardox plieno naudojimas yra veiksmingas ir efektyvus būdas sustiprinti gaminius.

Siekiant užtikrinti didžiausią naudą mūsų klientams, Stronga naudoja WearCalc programinės įrangos analizę, kad galėtume prognozuoti mūsų produktų nusidėvėjimą ir ilgaamžiškumą. Naudodama analizės programinės įrangos rezultatus, Stronga dizaino komanda gali tinkamai naudoti Hardox maksimaliai naudai. Stronga atidžiai tikrina Hardox plieno naudojimą, kad pasiekti geriausią pusiausvyrą tarp gaunamos naudos ir sąnaudų.

Sužinokite apie DL900HP – puspriekabę su pilnai Hardox plieno kėbulu >

Dump trailer hardox steel

Visada išliekantys privalumai

Teisinga specifikacija taikant Hardox lakštą Stronga priekabų gamyboje turi teigiamą poveikį Jūsų verslui, pavyzdžiui, gerinant veiklos rezultatus, padidinant mašinų tarnavimo laiką ir produktyvumą.

Patikimas Hardox plienas sumažina puspriekabės ar konteinerio nusidėvėjimą, kovoja su neigiamais veiksniais, pavyzdžiui, įtrūkimais, įlenkimais. Su Hardox plienu priekabų ir konteinerių naudojimo laikas gali išaugti dvigubai ar trigubai, padidinami transportavimo pajėgumai. Hardox plienas leidžia lengvai išvengti priekabai ar konteineriui blogiausios galimos žalos, pavyzdžiui, atsispirti akmenų, smėlio, atliekų poveikiui.

Hardox steel hook lift trailer

Atsparumas, apsauga nuo įtrūkių ir matmenų stabilumas suteikia trijų pakopų apsaugą nuo dilimo, įlenkimų ir įtrūkimų. Tai taip pat palengvina aukštos kokybės suvirinimas, pjovimas ir lenkimas.

Mažesnis svoris. Didesnis pelnas.

Transporto priemonės svoris yra neigiamas veiksnys verslui, nes tai – mažiau naudingosios apkrovos ir padidintos kuro sąnaudos, padangų nusidėvėjimas ir išlaikymo išlaidos. Hardox – puikus kietumo ir tvirtumo derinys, kai galima naudoti plonesnius lakštus ir pasiekti tą patį patvarumą sumažinant gaminio svorį.

DL900HP NP 2

Be to, plonesnių Hardox lakštų naudojimas reiškia mažesnę dirvožemio spaudimo jėgą. Tai leidžia optimizuoti priekabų ir konteinerių pajėgumus. Hardox kietumas padidina priekabų ir konteinerių tarnavimo laiką, taip prisidedant prie bendro Stronga produktų ekonomiškumo.

Sužinokite daugiau

Teisinga Hardox lakšto naudojimo specifikacija užtikrina puikias eksploatacines savybes, kiekvieno transportavimo metu.  Spauskite čia, ir sužinokite apie puspriekabę su pilnai Hardox plieno kėbulu >

Jei norite sužinoti daugiau apie Hardox plieno naudojimą gamyboje, spauskite paveikslėlį žemiau ir susisiekite su Stronga.

 Contact Stronga F T YT

This entry was posted in BulkLoada, DumpLoada, Headline, HookLoada, LowLoada, SwapLoada and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>