Stronga džiovinimo sprendimų dizaino atnaujinimas – FlowDrya ir Heatex

Stronga FlowDrya & Heatex džiovinimo sprendimų

Stronga yra aukštos kokybės džiovinimo sistemų pirmaujantis konsultantas, projektuotojas ir gamintojas. Šios sistemos gali džiovinti įvairias medžiagas atsižvelgiant į kliento energijos poreikius. Stronga nesenai atnaujino FlowDrya ir Heatex kad su nauja konstrukcija pakeltų efektyvumą, ilgaamžiškumą ir patikimumą džiovinant įvairias medžiagas.

Stronga FlowDrya ir Heatex džiovinimo sprendimų

Atsinaujinanti šiluma (RHI)

Renewable Heat Incentive (RHI)

Stronga džiovinimo sprendimai yra puikiai tinkantys Jungtinės Karalystės RHI schemai. Po pozityvių atsiliepimų kalbant apie RHI, mes ir toliau klientams rekomenduojame Stronga džiovinimo sprendimus, optimizuojant šilumos naudojimo vertę:

  • Anaerobinis pūdymas (AD) arba kombinuota šiluma ir energija (CHP) su atsargine likutine šiluma.
  • Termofikacinės elektrinės nuolat reikalauja aukštos kokybės sauso biokuro.
  • Lentpjūvės šlapias skiedras keičia išdžiovinimui atsinaujinantiems biodegalams.
  • Miško ūkių įmonės gali jau išdžiovintą medieną parduoti biomasės katilams biokurui.
  • Biokuro tiekėjai tikisi verslo augimo, patys tiekdami jau sausas medžio skiedras biomasės rinkoms.
  • Klientai turintys neperkrautus biomasės katilus, naudoja resursus sausam biokurui išgauti.

Stronga FlowDrya

Nauji inžineriniai sprendimai

Stronga stengiasi pastoviai gaminti tik patikimus, ilgaamžius ir aukštos kokybės produktus. FlowDry ir Heatex nesenai buvo atnaujinti ir pagerinti, tam, kad tiekti dar geresnį efektyvumą ir įvairiapusiškumą.

Stronga FlowDrya & Heatex

Heatex dabar patogiai įmontuotas prie nestacionaraus konteinerio. Naujovė produkte reiškia, kad Heatex dabar padalintas į 3 kameras – kontroliavimo, ventiliacijos ir vėdinimo, ir izoliuotą šilto oro tiekimo kamerą.

Stronga FlowDrya drying solutions

Stacionarios ir mobilios džiovyklės

Heatex gali būti naudojamas su džiovinimo konteineriu ir / arba FlowDrya, kad būtų atenkinti kliento poreikai (žr.nuotrauką žemiau). Su ypatinga galimybe naudoti keletą stacionarių įrenginių (FlowDrya) ir mobiliais sprendimais (HAF džiovinimo konteineriai ir HookLoada), klientai gali mėgautis plačia galimybių įvairove, kaip didelių kiekių ir įvairių medžiagų džiovinimas norimu laiku.

HAF džiovinimo konteineriai ir HookLoada

Stronga džiovyklė yra trijų dalių sistema, susidedanti iš Heatex, HAF džiovinimo konteinerio ir HookLoada. Su HookLoada klientai gali surinkti ir atvežti drėgnas ar šlapias medžiagas, jas su Heatex išdžiovinti ir tada sausą produktą pristatyti galutiniam klientui. 

Sužinokite daugiau apie Stronga džiovinimo stotis čia >

Stronga FlowDrya & Heatex

Efektyvus ir aplinkai draugiškas dizainas

Kiekvienas Stronga produktas gaminamas laikantis pagrindinių principų, gaminti ilgaamžius aplinkai saugius produktus. Stronga FlowDrya yra produktas, kuris naudoja nedaug energijos ir žemas temperatūras džiovinimui, bet sukurtas išgauti optimalų efektyvumą.

No belts, chains or sprockets

Universali džiovinimo sistema stumia šlapias medžiagas iš piltuvo palei visą džiovinimo liniją ir džiovina jas reguliuojama temperatūra per Heatex. Visa džiovinimo sistema yra patikima, paprasta ir efektyvi.

Stronga FlowDrya drying solutions

Begalinės inovacijos. Neribotas įvairiapusiškumas

Stronga FlowDrya ir Heatex gali džiovinti plačią medžiagų paletę ilgalaikei finansinei naudai ir produktyvumui. Klientai gali džiovinti medžio drožles, atraižas, durpes, daržoves, kompostą, mėšlą, organines atliekas ir daug daugiau.

Stronga FlowDrya & Heatex

Rinkoje pirmaujanti piltuvo talpa

Kaip dalis FlowDrya naujovių Stronga padidino medžiagų piltuvo talpą. Standartinė FlowDrya piltuvo talpa 30m³ padidėjo mažiausiai 13m³ daugiau nei rinkoje panašių įrenginių. Vadinasi, Jums reikės rečiau pakrauti šlapias medžiagas į padidintą piltuvą.

Stronga FlowDrya

Sužinokite daugiau

Jei susidomėjote šia investicija, susisiekite su mumis profesionaliam pokalbiui. Spauskite paveikslėlius žemiau ir susisiekite su mūsų stipra techniška komanda.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Be temos, Headline and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>