Septynių Stronga kablio sistemos priekabų pristatymas klientams

Šiandien galėjome pristatyti dvi Lietuvos gamintojo Stronga kablio sistemos priekabas mūsų klientams, kurie dabar jomis didžiuojasi. Dvi HL180DT kablio sistemos priekabos HookLoada, 24 tonų bendro svorio, bus naudojamos vežti krovinius biokuro gamybai.

Kablio sistemos priekabos

Prieš tai jau pristatytos trys kitos kablio sistemos priekabos. Tame tarpe ir trijų ašių priekaba HL300 su bendru 34 tonų svoriu – į šeimos ūkį Schedl, Tirschenreuth mieste, darbui viščiukų fermoje. Dar dvi priekabos yra gaminamos, jos bus skirtos darbui statybose. Visos yra pagamintos su labai įvairia papildoma specifikacija. Pavyzdžiui:

  1. Valdymas su distanciniu pultu
  2. Hidraulinė sistema su Load sensing
  3. Hidraulinė važiuoklė su lygio reguliavimu; orinė važiuoklė su automatiniu nusileidimu; linginė važiuoklė su hidrauliniu stabilizatoriumi
  4. Kilpa K80
  5. BPW vairuojamos ašys su įvairiomis valdymo funkcijomis – valdymas per skirstytuvą, vairavimo funkcija užrakinama važiuojant atgal
  6. Centrinis užrakinimas
  7. Galimi konteinerių ilgiai 4900 -7100mm
  8. Wabco orinių stabdžių sistema su ALB

Žinoma, priekabas galima pagaminti su visomis įmanomomis opcijomis – Jūs galite būti įsitikinę, šios priekabos gali būti naudojamos patiems įvairiausiems tikslams be apribojimų. Stronga yra įmonė, kuri daug dėmesio skiria gaminių ilggamžiškumui ir kokybei. Tai matosi jau iš pirmo žvilgsnio, pažiūrėjus į dažymą, kuris jau standarte yra metalinio perlamutro spalvos.

Jei susidomėjote šia priekaba, mes mielai galime nurodyti adresus klientų, kur galėtumėte priekabą apžiūrėti ir išbandyti.

Sužinokite daugiau

Jei susidomėjote HookLoada HL014 kablio sistemos priekaba, susisiekite su mumis profesionaliam pokalbiui. Spauskite paveikslėlį žemiau ir pasiekite technišką Stronga komandą.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Headline, HookLoada and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>