Sėkminga Stronga FlowDrya ir Heatex džiovinimo įrangos instaliacija Aberdeen mieste, Škotijoje

FlowDrya ir Heatex džiovinimo įrangos instaliacija Aberdeen mieste

Stronga džiaugiasi sėkminga FlowDrya irr Heatex džiovinimo įrangos instaliacija didelėje įmonėje Sinclair Agricultural & Recycling Services Aberdeen mieste, Škotijoje.

Stronga tiekia aukštos kokybės džiovinimo sistemas, klientai gali džiaugtis galėdami džiovinti plačią paletę medžiagų ir gauti naudos. Stronga FlowDrya ir Heatex ir toliau pasižymi ypatingu energijos efektyvumu, ilgaamžėmis mašinomis puikiu patikimumu visos Europos klientams.

Apie mūsų klientą…

Sinclair Agricultural & Recycling Services (SARS) yra sėkmingo šeimos verslo įmonė su daugiau nei  30 metų patirtimi gamyboje, specializuojasi visuose žemės ūkio paslaugų tiekimo ir atliekų verslo aspektuose.

SARS nesenai surizikavo verslu atsinaujinačios energijos sektoriuje ir dabar turi puikiai funkcionuojančią  įrangą. FlowDrya ir Heatex džiovinimo sprendimo instaliacija padės SARS uždirbti iš RHI atliekų, ir gauti pelną iš įvairiapusiško sausų medžio skiedrų (pvz. biomasės katilams, šildymui) naudojimo.

Stronga FlowDrya and Heatex Sinclair Agricultural and Recycling Services

Naujasis protingo džiovinimo pasaulis

Džiovinimo sistemos sukurtos, pagamintos ir pritaikytos specialiems klientų poreikiams. Tai reiškia, Stronga gamina džiovinimo sistemas tik protingiems tikslams, tiksliai pagal užsakymus.

Stronga FlowDrya and Heatex Sinclair Agricultural and Recycling Services

Šitame projekte Stronga dirbo tiesiogiai su klientu. Dažni apsilankymai pas klientą į vietą ir bendras projektavimas padėjo giliai suprasti projekto esmę ir suformuluoti detalią ir precizišką įrangą.

Viskas buvo atliekama vietoje, efektyvi ir sėkminga FlowDrya ir Heatex džiovinimo sprendimų instaliacija tam skirtoje betonuotoje vietoje, taip, kaip parodyta nuotraukoje.

Stronga FlowDrya and Heatex Sinclair Agricultural and Recycling Services

Pritaikymas & panaudojimas

Stronga prisitako prie kliento poreikių, taigi mes galime pagaminti džiovinimo sistemas, kurios visada atitinka poreikius. FlowDrya medžiagų padavimo piltuvas gali būti pastatytas iš galo arba prie šono, priklausomai nuo įrengimų pastatymo vietos. SARS pritaikyta taip, kaip buvo užklausta, didelį 30m³ FlowDrya medžiagų padavimo piltuvą pastatyti pabaigoje.

Stronga FlowDrya and Heatex Sinclair Agricultural and Recycling Services woodchip drying

Standartinės talpos 30m³ FlowDrya medžiagų padavimo piltuvas gali būti padidintas iki 45³, daug daugiau nei panašios mašinos rinkoje. Tai reiškia, pakrovimo laikas gali būti retesnis.

Rūpinimasis aplinka

Stronga FlowDrya ir Heatex nereikalinga daug elektros energijos ir aukštos džiovinimo temperatūros gauti optimalų energijos efektyvumą mažiausiomis kainomis kiekvienai išdžiovintai tonai.

No belts, chains or sprockets

Stronga FlowDrya įmonei Sinclair Agricultural & Recycling Services pagaminta su papildomomis opcijomis: stogu ir kaminu, taip klientas gali valdyti išgarintą drėgmę, kuri tiekiam tiesiai į kitas oro sroves. Kitas stogo ir išgarinimo kamino privalumas klientui – nuotolinis modulių valdymas.

Stronga FlowDrya and Heatex Sinclair Agricultural and Recycling Services woodchip drying

Sausų medžio skiedrų šnekas

Papildoma įranga – šnekas – automatiškai perneša sausas medžio drožles per FlowDrya džiovinimo liniją PulseWave į kliento iš anksto apgalvotą ir paruoštą bunkerį sausoms medžio drožlėms. Šnekas sumontuotas vienetinį kartą, tik tam kad prisitaikyti prie ypatingų kitokių vietovės reikalavimų.

Stronga FlowDrya and Heatex Sinclair Agricultural and Recycling Services woodchip drying

Sunkios džiovinimo liekanos, kurios nukrenta į apatinę oro kameros linijos dalį medžio skiedrų džiovinimo proceso metu, toliau automatizuotai perkraunamos šneku į Stronga išverčiamą konteinerį.

Stronga FlowDrya and Heatex

Sužinokite daugiau

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų projektą įmonėje Sinclair Agricultural & Recycling Services arba susidomėjote tokia investicija, susisiekite su mūsų specialistais džiovinimo klausimais.  Paspauskite paveikslėlį žemiau ir susisiekite su Stronga technine komanda.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Headline and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>