Savivartės puspriekabės DumpLoada DL1400 – Daugiau talpos, daugiau efektyvumo

Stronga DumpLoada DL1400 savivartė priekaba

Patikrinta Stronga DumpLoada DL1400 suteikia maksimalų veiklos efektyvumą ir produktyvumą visoje priekabų rinkoje.

Geresnis efektyvumas ir produktyvumas Jums

Mes garantuojame didesnės galios patikimą priekabą už puikią kainą. Tai didelė 27 tonų apkrovos savivartė priekaba, skirta dideliems moderniems traktoriams. Kai kalbama apie aukštos kokybės savivartę priekabą, Stronga savaime galima priskirti šiai klasei.

Pasiruošti. Dėmesio. Jau.

Didelė savivartė priekaba DumpLoada DL1400 yra profesionaliam naudotojui. Gatvėse ir bekelėje didelės talpos ir greičio DumpLoada priekaba dirba labai efektyviai.

Stronga dumper trailer

Dump trailer

Stipriau. Greičiau. Toliau

Nenuilstanti Stronga DumpLoada DL1400 savivartė priekaba darbuose su sunkiais kroviniais universali ir patikima. Stipri stačiakampio kėbulo formos ir pilnos Hardox 450 plieno plokštės kėbule užtikrina ilgaamžiškumą ir aukštą perpardavimo vertę.

Stronga dumper trailer

Dump trailer

Hardox 450 konstrukcijoje

Hardox 450 plieno suvirinimo juostos kėbule sumažina bendrą svorį ir padidina keliamąją galią.

Stronga dump trailer

Dump trailer

Komforto galia

Kieto plieno linginis grąžulas ir moderni važiuoklė, kartu su puikiu svorio paskirstymu super patogus naudoti, o tai suteikia daugiau produktyvumo. Kaip opcija galima rinktis orinę važiuoklę su tikslia lygio kontrole, taip sumažintas svoris teikia didesnę naudingąją apkrovą.

Stronga DumpLoada suspension

Modernios didelio pajėgumo padangos

Kiekviena nauja Stronga DumpLoada DL1400 puspriekabė standartiškai gaminama su galingomis stipriomis Nokian Country King radialinėmis padangomis. Šios modernios aukštos kokybės padangos profesionaliam naudotojui net važiuojant dideliu greičiu pasižymi dideliu pajėgumu.

Nokian Country King tyres

Stronga dump trailer

Stronga ypatybė – kontrolė Jūsų rankose

Pasirinktinai Stronga Elektroninis vairavimas (EPS) yra nuotolinio valdymo elektro-hidraulinė vairavimo sistema, pagrįsta patvirtinta technologija. Stronga Elektroninis vairavimas užtikrina tikslų vairavimą, manevringumą ir labai produktyvias, saugias operacijas. Stronga EPS savybės ir privalumai:

  • Nėra mechaninių jungčių – sumažinamas svoris ir mažesnė techninė priežiūra.
  • Pilnai kontroliuojamas vairavimas visomis kryptimis.
  • Optimalus vairavimo kampas pasiekiamas bet kokiomis sąlygomis.
  • Didelis stabilumas ir automatinis centravimas virš 55 km/h.
  • Pilnai automatinis ir patikimas vairavimas.

DumpLoada DL1200HS EPS steering 2 DumpLoada DL1200HS EPS steering

Susisiekite su Stronga

Stronga yra Jūsų patikimas partneris transportavimo klausimais, susisiekite su mūsų draugiška komanda ir gaukite profesionalią konsultaciją.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Be temos, DumpLoada, Headline and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>