PowerTrak varomų ašių technologija visame pasaulyje žinomoms priekaboms

PowerTrak varomų ašių sistemą

Pažiūrėkite video apie PowerTrak varomų ašių sistemą >

Įsivaizduokite transporto ateitį su visiškai nauja Stronga naujove PowerTrak sistema. PowerTrak palengvina derliaus nuėmimą, padeda sumažinti poveikį aplinkai, sumažinti degalų sąnaudas ir pagerinti vairavimo kokybę drėgnose vietose. Padidinkite derliaus nuėmimo kokybę šiandien su stipria PowerTrak technologija.

PowerTrak varomų ašių sistema 

Stronga džiaugiasi pristatydama du unikalius PowerTrak sprendimus – pagalbą vairuotojui ir našumą esant poreikiui. PowerTrak duoda tepalo pagal poreikį, tiek, kiek reikia greitam srautui, per storas žarnas iš traktoriaus. Su kabinoje esančiu valdymu ir potenciometro pagalba, operatorius gali derliaus nuėmimą visiškai kontroliuoti tepalo spaudimu tarp 20-200 bar, su automatiniu laisvu važiavimu esant 20 barų.

Stronga PowerTrak drive system controller

PowerTrak pilnas pajėgumas užtikrina didesnį sukimo momentą laukuose, kai sąlygos to reikalauja. Visas pajėgumas leidžia padvigubinti slėgį iki 350 bar, taip padidinti našumą ir greitį, kartu su kardano ir siurblio įranga.

PowerTrak varomos ašies sistemos video 

Pažiūrėkite video apie PowerTrak ir sužinokite, kodėl pavaros technologija yra vertinga investicija profesionaliam vartotojui.

Darbas geresniam našumui pasiekti

Stronga PowerTrak varomoji sistema yra integruota į traktorių ir priekabą, kad pasiekti puikias važiavimo savybes, skirta naudoti drėgnose derliaus nuėmimo sąlygose. Vietoj 4×4 varomų traktoriaus ratų, kartu su priekaba PowerTrak, sudaroma 6×6 ratų galia.

Stronga PowerTrak drive system

Varomos ašys sunkiomis derliaus nuėmimo sąlygomis

PowerTrak suteikia visą galią nuo traktoriaus į priekabos ratų varomąją sistemą, garantuojant sumažėjusius slydimus važiuojant šlapiais derliaus nuėmimo laukais. Varomoji sistema drėgnomis sąlygomis suteikia galimybę anksti ir vėlai pasirūpinti derliaus nuėmimu.

PowerTrak driven axle

HookLoada su PowerTrak varomąja sistema vartotojai mėgaujasi visais ant žemės nuimamų konteinerių transporto privalumais. PowerTrak skirta klestėti drėgnose derliaus nuėmimo sąlygose, bet ši technologija taip pat veikia laisva eiga prie 20 barų.

Puikus apkrovų pasiskirstymas

PowerTrak speciali įranga užtikrina geresnį apkrovos paskirstymą nei standartinių ašių, nes visi ratai sukibę su paviršiumi. Tai reiškia, kad kiekvienas ratas varomas ant kalvų ar šlaituose. PowerTrak sutrumpina derliaus nuėmimą dėl padidėjusios jos varomosios sistemos.

Stronga PowerTrak drive system

Stronga PowerTrak pagerina našumą, jos varomoji sistema sukurta taip, kad profesionalūs naudotojai net sunkesnius krovinius gali gabenti kiekvieną dieną.

Stronga PowerTrak drive axle system

Mažesnis poreikis turėti galingesnę techniką

Nemažas privalumas – varomosios sistemos technologija su standartinėmis ašimis sumažina reikalaujamas traktoriaus arklio galias traukiant tuos pačius krovinius drėgnose vietose. PowerTrak sumažina pirminės energijos paklausą, nes transportas yra efektyvesnis.

Stronga PowerTrak driven axle

Siekiant sumažinti energijos poreikį, sumažėja ir kuro sąnaudos, taip gerokai sutrumpėja derliaus nuėmimas ir sumažėja traktoriaus investicijos, nes nereikia galingesnių traktorių.

Visada pasiruošta darbui

Per lietingą sezoną, kai aplinka reikalauja daugiau, PowerTrak leidžia operatoriui surinkti kultūras, o ratų slydimas ir lauko žala gali būti sumažinta. Prieiga prie drėgnų laukų plečia daržovių sezoną:

  • Pastirnokų derliui
  • Žirniams
  • Morkoms
  • Kukurūzams
  • Cukriniams runkeliams

Stronga PowerTrak drive system

Įsivaizduokite naują efektyvumo lygį

Nepamirškite, Stronga PowerTrak technologija yra prieinama visame pasaulyje. PowerTrak technologija yra ypač vertinga investicija DumpLoada vartotojams, pakelti efektyvumą sunkiųjų medžiagų tvarkymo šlapiuose karjeruose metu.

Stronga PowerTrak drive system

Stronga didžiuojasi pristatydama klientams visame pasaulyje išskirtinai didelio efektyvumo mūsų įrangą. Su PowerTrak technologija klientas turi būti parengtas naujiems iššūkiams žemės ūkio transporte.

Sužinokite daugiau

Jei norite prailginti daržovių nuėmimo sezoną su PowerTrak varomų ašių sistema ar tik šiaip norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis profesionaliai konsultacijai. Spauskite žemiau ir susisiekite su mūsų techniška komanda.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in BulkLoada, DumpLoada, Headline, HookLoada, LowLoada, SwapLoada and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>