PortLoada sunkiasvorė priekaba, sukurta didesniam efektyvumui su ISO konteineriais uostų ir geležinkelių poreikiams

PortLoada sunkių krovinių uosto priekaba sukurta nenutrūkstamam naudojimui, susijusiam su uosto ir geležinkelių darbais. Šios patikimos sunkiasvorės priekabos pristatomos su ypač stipria važiuokle ir tvirtais stipriais ratais. PortLoada sunkiasvorė priekaba yra važiuoklė ISO konteineriams, o tai suteikia didesnį naudos lygį laivininkystės konteinerių pakrovimui ir nukrovimui.  

Atraskite privalumus ir savybes apie mūsų sunkiasvores priekabas.

Pažiūrėkite PortLoada filmą >

Animacija apie sunkių konteinerių priekabą – pagrindinės savybės

Legendinis ilgaamžiškumas, kokybė ir tvirtumas

Stronga rėmo priekaba turi paklausą viso pasaulio uostuose dėl yaptingos kokybės, tvirtumo ir legendinio ilgaamžiškumo. Puiki priekabos konstrukcija kartu su mažai priežiūros reikalaujančiomis ašimis ir tandemo konfigūracija vertinama ypač sudėtingomis uosto sąlygomis.

Sunkių konteinerių priekaba PortLoada dalijasi naujausia technologija ISO-konteinerių rėmo dizaine, įskaitant gausų aukštos kokybės plienų naudojimą gereniam našumui ir mažesniam tarasvoriui. Modernūs konstrukciniai sprendimai padeda maksimizuoti kiekius ir efektyvumą dideliuose uostuose ir geležinkelio stotyse.

Didelės apkrovos

Ši Stronga PortLoada sunkių konteinerių priekaba sukurta atlaikyti stiprius smūgius, susijusius su laivybos krantinės darbais. Stipri BOGIE balansyrinė važiuoklė ir sustiprintas rėmas sukurti taip, kad padalytų ISO-konteinerių svorį.

Skeleton trailer

                                                     Specialūs terminalo priekabų sprendimai

Stronga tikslas – gaminti geriausios klasės uosto priekabas, o tai prasideda nuo klientų poreikių įsiklausymo. Mūsų klientai džiaugiasi svarbiausiomis uosto priekabų savybėmis. Ratai ir ašys gali būti sukonfigūruoti pagal kliento pageidavimą.

Terminal trailer

Dažniausiai naudojami ISO konteinerių važiuoklės dydžiai yra 40′ ir 45′, kurių našumas iki 80 tonų. 20′, 30′ kitų specialių ISO-konteinerių važiuoklės dydžiai pagal užklausas.

PL200 sunkiasvorė priekaba - 20ft ISO-konteinerių

Terminal trailer 20ft container

PL400 sunkiasvorė priekaba - 20ft ISO-konteinerių

Terminal trailer 20ft container

PL400 sunkiasvorė priekaba - 2 x 20ft ISO-konteinerių

Terminal trailer 2 x 20ft containers

PL400 sunkiasvorė priekaba - 40ft ISO-konteinerių

Terminal trailer 40ft container

PL400 sunkiasvorė priekaba - 45ft ISO-konteinerių

Terminal trailer 45ft container

Ašys sunkiems kroviniams, važiuoklė ir padangų konfigūracija

Kiekviena Stronga terminalo priekaba dirba 24/7 uoste sunkiomis sąlygomis, tai reiškia, jos turi būti pagamintos iš tvirtų ilgaamžių komponentų. Sužinokite, kokios trys pagrindinės savybės apibūdina ilgaamžes uosto priekabas:

  1. Specialūs tvirti ratai su diskais sunkiausiems kroviniams
  2. Ypač stipri BOGY balansyrinė važiuoklė
  3. Rinkoje pripažintos BPW fiksuotos ašys

Terminal trailer

Ypač stiprūs Hardox & Domex metalai

Labai stiprūs Hardox ir Domex metalai naudojami ISO konteinerių važiuoklėje, kad išlaikyti žemus tarasvorius ir aukštą našumą, o tai reiškia aukštą produktyvumą mūsų klientams. Gerai žinomos Stronga uosto priekabos pasižymi maksimaliu stiprumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu vienalytėje konstrukcijoje.

Heavy duty bomb cart

Greitas ISO konteinerių pakrovimas

Aiškiai atliekamos operacijos leidžia greitą ISO-konteineių pakrovimą ant važiuoklės, sumažinant ciklų skaičių ir  padidinat efektyvumą dirbant uoste ir geležinkelių teritorijose.

Heavy duty bomb cart

Sustiprinti ISO-konteinerių kampiniai užraktai leidžia vairuotojui saugiai pozicionuoti konteinerius prieš transportavimą.

Sunkių konteinerių standartas

  • Ypač tvirta atraminė koja su kelių pozicijų padėtimi.
  • Kieto plastiko plokštės švelniam konteinerių pakrovimui.
  • Guminės atramos gale.
  • Buferis gale.

 Terminal trailer rear bumper Terminal trailer container loading Terminal trailer leg strength  

Sužinokite daugiau

Jei norėtumėte investuoti į PortLoada sunkių krovinių uosto priekabą, susisiekite su mūsų atsakingais kolegomis profesionaliam pokalbiui. Spauskite paveikslėlį žemiau, ir susisiekite su techniška Stronga komanda.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Headline and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>