Pasiruoškite naujam daržovių derliui su Stronga | Naujas video apie bulvių derlių

Baulvių priekaba

Sėkmingas derlius su Stronga

Atnaujinta Stronga BulkLoada bulvių priekaba.

Nuolatinis naujovių diegimas yra varomoji jėga, skatinanti kurti labai efektyvias šakninių daržovių priekabas, kad transporto operacijos būtų lengvesnės ir pelningesnės.

Stronga daržovių priekabų asortimente yra trys modeliai, atitinkantys kliento pageidavimus derliaus metu. Su Stronga komandos pagalba visada lengviau pasirinkti tinkamą sprendimą.

Spauskite čia ir išsiųskite el. laišką mūsų profesionaliai komandai >

Stronga bulvių priekaba

Pasiruoškite naujam daržovių derliaus sezonui

Stronga šakninių daržovių priekabos yra ilgesnės ir mažesnės nei grūdų priekabos, kad būtų sumažinta žala pakrovimo metu. Nesvarbu, ar dirbate laukuose, ar transportuojate bulves kelyje, modernizuotas priekabos dizainas turi viską, ko reikia norint gauti derlių laiku, tuo pačiu didinant jūsų verslo pelningumą.

Stronga bulvių priekaba

Apsaugokime dirvožemį, brangiausią turtą

Daržovių priekabų asortimentas yra labai patobulintas klasikinėje BL serijoje. Padangų parinkimas ir visa priekabos konfigūracija buvo modernizuota, kad būtų sumažintas slėgis į dirvą, o taip pat ir visi kiti privalumai skirti Jums, augintojai.

Mažiau traukos jėgos, mažesnis traktoriaus dydis, mažesnis degalų sunaudojimas, mažesni ratų įspaudai dirvožemyje = mažiau nešvarumų iš padangų. Geriausias važiavimo komfortas, geriausias svoris ant grąžulo ir daug daugiau.

BulkLoada bulvių priekaba

Agro Giethoorn istorija

Agro Giethoorn yra pirmaujanti Olandijos žemės ūkio bendrovė, kuri prižiūri keturis atskirus ūkius:

  1. Žemės ūkis specializuojasi bulvių auginime ir perdirbime;
  2. Naminių paukščių ūkyje yra 3 tvartai su 115 000 viščiukų;
  3. Biodujų gamykla užbaigia ciklą ir tiekia 5500 namams atsinaujinančios elektros energiją, taip pat naminių paukščių ūkiui, mėšlo perdirbimo ir džiovinimo įmonėms;
  4. Atliekų tvarumui ir mažinimui džiovinimo įrenginys apdoroja likutinę šilumą į pašarų pramonės sudedamąsias dalis.

Daržovių derliui

Žemės ūkio bendrovė Agro Giethoorn užaugina apie 16 mln. kilogramų bulvių per metus 280 hektarų plote. Labai efektyvi, labai patikima Stronga priekaba padeda dar labiau padidinti bulvių derlių.

Po derliaus nuėmimo bulvės kruopščiai nuplaunamos ir apdorojamos Agro Giethoorn ūkyje. Galutinis produktas parduodamas „Lays“ ir „Lamb Weston“, bulvių perdirbimui į traškučius ir prancūziškas bulvytes.

Video apie bulvių derlių: Spauskite čia ir pamatykite Stronga bulvių priekabą dirbančią įmonėje Agro Giethoorn >

Bulvių priekaba & Grimme

Ypatingi klientai – Lays & Lamb Weston

Stronga ir Agro Giethoorn turi bendrą kokybės ir meistriškumo viziją.

Kaip ir Stronga darbuotojai, taip ir Agro Giethoorn yra puikiai susipažinę, ką reiškia transportuoti daržoves. Jie dirba kartu ieškodami sprendimų, susijusių su sudėtingais šakniavaisių vežimo klausimais. Siekiant bendrų tikslų ir panaudojant Stronga patirtį, Agro Giethoorn gali pristatyti geriausias bulves.

Sužinokite dar daugiau. Pažiūrėkite video apie Agro Giethoorn 2018 bulvių derlių.

Kita veikla…

Agro Giethoorn be bulvių taip pat augina kitas labai vertingas kultūras, pvz., miežius, morkas ir kukurūzus.

Agro Giethoorn naudoja labai įvairiapusišką, itin efektyvią Stronga daržovių priekabą transportuoti šioms kultūroms. Agro Giethoorn investavo ne tik į vienos paskirties sistemą; jų Stronga priekabos gali gerokai daugiau nei tik transportuoti bulves. Kiti šakniavaisiai, kurie gali būti transportuojami naudojant naują BL seriją:

 

Morkų transportavimo priekaba

 

 

Pastarnokų transportavimo priekaba

 

Ridikų transportavimo priekaba

 

Svogūnų transportavimo priekaba

 

 

Bulvių transportavimo priekaba

 

Saldžiųjų bulvių transportavimo priekaba

 

Cukrinių runkelių transportavimo priekaba

 

 

Griežčių transportavimo priekaba

 

Ropių transportavimo priekaba

Daržovių derliui

Dėkojame, Landbouwpowers

Stronga norėtų ypatingai padėkoti savo draugams Landbouwpowers Nyderlanduose už šias nuostabias šakniavaisių derliaus nuotraukas.

Pasikalbėkite su mūsų technine komanda šiandien, kad gautumėte visa informaciją. Pasiruoškite sezonui. Dabar pats laikas gauti naują daržovių priekabą pagal užsakymą.

Spauskite čia ir pamatykite Landbouwpowers YouTube kanalu >

This entry was posted in BulkLoada, Headline and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>