Naujas kablio sistemos priekabos pristatymas – Plastiko talpa & platforma – Dar viena HookLoada panaudojimo galimybė

Kablio sistemos priekabos pristatymas - Plastiko talpa & platforma

Išplėskite savo kablio sistemos priekabos koncepciją ir sumažinkite savo transportavimo išlaidas dar šiandien naudodamiesi Stronga plastiko talpa su platforma. HookLoada vartotojai ir toliau didina savo pelningumą su priekabomis su keliamuoju kabliu, kuris veda prie ilgalaikio produktyvumo, gebėjimo prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų.

Padarykite puikų verslo sprendimą dar šiandien su Stronga.

Sužinokite daugiau detalių

Universali Stronga plastiko talpa su platforma suteikia absoliutų lankstumą dirbant priekaba su kablio sistema. Plastiko talpa yra paprasčiausiai pritvirtinta prie platformos, taigi, gali būti lengvai nuimama, kad būtų galima naudotis atskira platforma.

Kablio sistemos priekabos pristatymas - Plastiko talpa & platforma

Viena sistema. Milijonas panaudojimo galimybių.

Universali Stronga plastiko talpa su platforma suteikia dar daugiau panaudojimo galimybių palyginus su paprasta vandens talpa.

Kablio sistemos priekabos pristatymas - Plastiko talpa & platforma

Su unikalia galimybe, plastiko talpą su platforma nukrauti ant žemės, klientai ją gali naudoti laukų purškimui, o ypač ilga didelės talpos platforma gali būti panaudota rulonų transportavimui.

Kablio sistemos priekabos pristatymas - Plastiko talpa & platforma

Galimybių įvairovė

Plastiko talpa naudojama kaip pakaitinė talpa purkštuvui laukams purkšti, bet klientai išnaudoja ir kitas galimybes šią sistemą „įdarbinti“. Atraskite tik keletą neribotų plastiko talpos panaudojimo galimybių. Įsivaizduokite procesą:

1. PLASTIKO TALPA GYVULIŲ GIRDYKLOMS PAPILDYTI: Stronga plastiko talpa gali būti naudojama kaip vandens talpos mobilus vienetas, kiekvienąkart papildant karvių ar avių girdyklas. Talpa gali būti palikta kaip nekilnojamas vandens šaltinis laukuose, kad sumažinti važiavimo reisų dažnį, kai gyvulių girdyklos turi būti vėl papildytos.

Plastiko talpa gyvuliu girdykloms papildyti

2. SRUTOMS VEŽTI & PURKŠTI: Stronga plastiko talpa kablio sistemos priekabai gali būti naudojama srutoms pilti laukuose. Su įvairiais purkštuvais talpa gali paskleisti bet kokį dumblą.

3. VEŽTI SKYSTAS TRĄŠAS: Stronga plastiko talpa gali būti naudojama kaip priemonė apdorojant, transportuojant ir skleidžiant skystas trąšas. Antikorozinė plastiko talpa 16,000L yra optimalus dydis vežant skystas trąšas. Gali būti pagamintos ir didesnės talpos skystoms trąšoms.

4. PAKAITINĖ TALPA PURKŠTUVAMS:  Stronga plastiko talpos dažnai naudojamos kaip pakaitinės/papildomos talpos purškimui padidinti pajėgumus ir pasiekti puikų efektyvumą dirbant laukuose. Esant optimaliam siurbimo ir purškimo spaudimui, stiprios plastiko talpos yra lengvai ir paprastai naudojamos.

5. VANDENS TALPA KOVAI SU DULKĖMIS: Stronga plastiko talpa kablio sistemos priekabai gali būti naudojama statybų sektoriuje kaip profesionalus vienetas kovai su dulkėmis industrijoje, kalnakasyboje ar kelių tiesimo darbų metu. Ant platformos prisukta plastiko talpa su vandeniu gali puikiai suvaldyti dulkes statybvietėse.

Vandens talpa kovai su dulkemis

6. VANDENS TALPA GAISRAMS GESINTI: Stronga plastiko talpa gali būti panaudota kaip mobili arba stacionari vandens tiekimo sistema katastrofų išvengimui ir kovai su ugnimi. Plastiko talpa gali bet kuriuo metu pristatyti iki 16.000 litrų vandens.

7. + DAR DAUGIAU PLASTIKO TALPOS PANAUDOJIMO GALIMYBIŲ

Dar daugiau potencialo

Galimybė nukrauti talpą ant žemės leidžia vartotojui įvairiapusiškai naudoti ir platformą. Įsivaizduokite galimybes:

1. RULONŲ TRANSPORTAVIMAS: Stronga gamina įvairias platformas vežti rulonams. Platforma nuotraukoje buvo pagaminta ypač ilga, kad klientas galėtų vežti didelį kiekį rulonų, taip padidindamas efektyvumą ir sumažindamas važiavimo reisų skaičių.

Rulonu transportavimas

2. MAŠINŲ TRANSPORTAVIMAS: Stronga platformos gaminamos naudojant tvirčiausius metalus. Kartu su Stronga kablio sistemos priekabos pajėgumais Stronga gali transportuoti sunkiasvores mašinas (krautuvus, ekskavatorius & teleskopinius krautuvus) ir kitą įrangą užtikrinant ilgaamžį efektyvumą ir garantiją.

Mašinų transportas

3. ILGŲ RĄSTŲ TRANSPORTAVIMAS: Stronga platformos gali būti pagamintos su išimamais rungais, miškininkystės darbams, ilgiems rąstams vežti. Su HookLoada efektyvia galimybe važiuoti gatve ir bekele, mediena gali būti pristatyta tiesiai klientui. Stronga platforma miškininkystės pramonėje dažnai papildoma primontuojant kraną, taip klientai lengvai pasikrauna medieną.

Ilgu rastu transportavimas

4. DIDMAIŠIŲ TRANSPORTAVIMAS: Dar viena platformos panaudojimo galimybė yra primontuotas kranas didmaišiams krauti. Stronga platformos dažnai naudojamos didmaišių transportavimui, kurie pripildyti trąšų, bulvių, smėlio, medienos, grūdų ar kitų medžiagų.

Didmaisiu transportavimas

5. MAŽŲ MOBILIŲ KABINŲ TRANSPORTAVIMAS: Transportuoti mažas mobilias kabinas – taip pat puiki platformos panaudojimo galimybė, kartu su Stronga HookLoada. Universali platforma su tvirtinimo kilpomis leidžia klientui saugiai pritvirtinti kiekvieną krovinį ir ramiai transportuoti.

Mazu mobiliu kabinu transportavimas

6. JŪRINIŲ KONTEINERIŲ TRANSPORTAVIMAS: Stronga platforma su ISO užraktu gali būti skirta jūrinių konteinerių transportavimui.

Juriniu konteineriu transportavimas

7. DAR DAUGIAU PLATFORMOS PANAUDOJIMO GALIMYBIŲ

HookLoada grožis

HookLoada grožis susideda iš visų aukščiau aprašytų panaudojimo galimybių. Tik su HookLoada, plastiko talpa & platforma klientai gali džiaugtis daugiau nei 12 puikiomis panaudojimo galimybėmis. Galvokite efektyviai. Galvokite apie HookLoada.

Sužinokite daugiau

Jeigu susidomėjote Stronga plastiko talpomis ant platformos, susisiekite profesionaliai konsultacijai. Paspauskite paveikslėlį žemiau ir susisiekite su techniška Stronga komanda.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Be temos and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>