Kompaktiškas ir manevringas dizainas – Atnaujinta HookLoada HL014

Kablio sistemos priekaba HookLoada

Pažiūrėkite filmą apie HookLoada HL014 >

„Viskas, kas remiasi patikima technologija, buvo įrodyta darbais”

Stronga yra tikras įžymiosios HookLoada priekabos – ant žemės numontuojamų konteinerių sistemos dizaineris. Mūsų kompaktiška kablio sistemos priekaba HookLoada HL014 patobulinta dinamiškesniu, efektyvesniu ir produktyvesniu dizainu.

HookLoada HL014 video

Stronga ir toliau gamina ypač patikimos serijos HookLoada priekabas, kuri gali būti pritaikyta kiekvieno kliento traktoriui.

Futuristinė kablio sistemos priekabos technologija

Stronga turi gerą vardą inovatyvių, kūrybiškų ir futuristinių dviejų ir trijų ašių kablio sistemos priekabų gamybos rinkoje. Pagrindinis Stronga kablio sistemos priekabos privalumas yra lankstumas. Su HookLoada klientai gali užsitraukti, vežti ar palikti konteinerius kur tik nori.

Stronga hooklift trailer

Puikiai sukurtas klasikinis dizainas

Modernioji HookLoada HL014 priekaba dabar jau patobulintos klasikinio dizaino versijos, paprastai valdoma ir patikima. Kartu su futuristinėmis inovacijomis, kaip pilnai automatinė užrakinimo sistema, atnaujinta HookLoada HL014 yra puikiai sukurta transportavimo technika.

Stronga hooklift trailer

Automatinės užrakinimo sistemos pristatymas

Stronga HookLoada HL014 dabar jau standartiškai gaminama su aukštos kokybės inovatoriška pilnai automatine užrakinimo sistema. Konteineriai užrakinami rėme automatiškai ir puikiai laiko vertimo metu.

Stronga HookLoada 014 tipping container

101 kablio sistemos priekabos panaudojimo galimybė

Rinkoje žinoma 14t kablio sistemos priekaba pasižymi ypač patikimu transportavimo sprendimu ir didele galia paslaugų teikimo sferoje. HookLoada HL014 naudotojai 14t kablio sistemas naudoja įrankių, mašinų ir kitų įrengimų transportavimui, taigi, daugybė panaudojimo galimybių:

 1. Medžiagų apdorojimo technikai.
 2. Lapų tvarkymui.
 3. Dirvožemiui ir kompostui (maišuose ir nepakuotus).
 4. Atliekų išvežimui.
 5. Dumblo išvežimui.
 6. & daug kitų panaudojimo galimybių (pamatykite dar daugiau galimybių su HookLoada žemės ūkyje, atliekos & statybose).

Stronga hooklift trailer

Super stabilumas ir manevringumas

Ypač žemas rolikų aukštis 1140mm su standartiniais ratais užtikrina puikų saugumą ir stabilumą važiuojant bet kokiu keliu. Lengvas manevringumas net ir siauriausiose vietose – vienas iš kompaktiškos HookLoada HL014 priekabos privalumų.

Stronga HookLoada 014

Stronga HookLoada 014

Nepaprastai kompaktiška ir galinga

Kiekviena HookLoada priekaba pagaminta naudojant tik stipriausiius ir lengviausius metalus. HookLoada 014 pasižymi ypač lengvu svoriu, nes gaminant naudojama pakankamai daug Hardox plokščių labiausiai apkrautose priekabos vietose. Kompaktiška ir stipri konstrukcija leidžia HookLoada HL014 naudotojams užsitraukti ir versti daugiau nei 14 tonų. Optimalus kablio sistemos priekabų konteinerių ilgis 4500mm ir 65˚ išvertimo kampas. Dar ilgesni konteineriai gali būti naudojami vežant rulonus.

Stronga HookLoada with bulk container

Aukšta kablio sistemos priekabos specifikacija

HookLoada HL014 specifikacija apima sekančias funkcijas puikiam našumui ir efektyvumui pasiekti:

 • Rinkoje žinomos ADR ašys.
 • ‘WABCO’ oriniai stabdžiai visiems ratams.
 • Parabolinė daugialakštė linginė važiuoklė.
 • 12 V pilnai LED šviesų sistema.
 • 445/45 R19,5 radialinės padangos.

Stronga hooklift trailer

Sužinokite daugiau

Jei susidomėjote HookLoada HL014 kablio sistemos priekaba, susisiekite su mumis profesionaliam pokalbiui. Spauskite paveikslėlį žemiau ir pasiekite technišką Stronga komandą.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Headline, HookLoada and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>