Finansiniai pranašumai Jums su daug geresne HookLoada HL180

Mes dar labiau patobulinome savo populiariausią kablio sistemos priekabą. Dabar tai dar geresnė HookLoada HL180 su tobulesniu dizainu ir išskirtinai aukšta kokybe.

Stronga sumažino naujojo modelio kainą, kad dar daugiau žmonių galėtų džiaugtis daugybe privalumų, kuriuos turi HookLoada.

Pasitikėkite konstrukcija. Tai elegantiškiausia HookLoada, kurią mes padarėme – lengva, stipri ir graži.

Kablio sistemos priekabą

Pagerintas funkcionalumas

Didesnio greičio nei standartas, dabar 50km/h greitis yra jau standarte, tam kad susilyginti su šiuolaikiškais greitaeigiais traktoriais, todėl padidėja produktyvumas.

Atnaujinta HookLoada yra trumpesnė ir manevringesnė važiuojant paskui traktorių siaurose erdvėse. Lengviau apsisukti uždarose patalpose, vežant konteinerius nuo 4850mm iki 6700mm (optimalus ilgis 6500mm).

Naujoji HL180 yra lengvesnė, bet išlaiko visą galingumą ir naudingąją apkrovą, daugiau našumo kasdien tarnsportuojant krovinius.

Atnaujinta konstrukcija yra žemesnė, žemiausia rinkoje, pasižymi puikiu stabilumu ir žemu užsitraukimo  kampu.

Kablio sistemos priekabą

Patikimumas kaip standartas su Stronga

Sukaupėme visą patirtį ir jėgas, kad šį naujo dizaino modelį išleisti į rinką. HookLoada išlieka patikimiausia ir tvirčiausia kablio sistemos priekaba rinkoje.

Pamatykite HookLoada HL180 internetiniame puslapyje >

Kablio sistemos priekabą

Paprasta valdyti

Stronga lieka ištikima savo vertybėms, gaminti paprastus ir lengvai valdomus produktus. Tik patikimi ir gerai patikrinti komponentai naudojami Stronga kablio sistemos priekabų gamyboje.

Jos kuo puikiausiai veikia, pasikalbėkite su mūsų klientais.

Stronga Kablio sistemos priekabą

Kūrybiškumas + Kompetencija

Įsivaizduokite savo darbo potencialą – galimybė kurti asmeninę intermodalinę sistemą yra neribota. Platforma užtraukiama kablio sistema, vakuuminė cisterna, konteineris ir daug daugiau.

 Sumažinkite savo išlaidas ir padidinkite produktyvumą ir lankstumą.

Kablio sistemos priekabą

This entry was posted in Headline, HookLoada and tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>