Stronga DumpLoada DL1000HP – Protingas pasirinkimas

DL1000HP NP title LT

Pamatykite video apie priekabą sunkiems kroviniams >

Stronga DumpLoada DL1000HP priekaba yra patikima, labai efektyvi ir pasižymi įspūdingu našumu. Ji atliks viską, ką gali sunkvežimis, tačiau už fantastiškai mažą kainą. Sunkių krovinių priekabos DumpLoada 1000HP įrodo savo gebėjimą kurti pajamas ir profesionalias darbo vietas.

Lengvas medžiagų išpylimas.

Stronga pusapvalio kėbulo priekabos galinės durys atsidaro labai plačiai, kas leidžia lengvai išpilti gigantiškus akmenis, kurie priešingu atveju gali užstrigti arba įstrigę sukelti žalą priekabai su pusapvaliu kėbulu.

dump trailer tipping sand

Mažesnis svoris. Didesnis pelnas.

Laikydamiesi įsipareigojimo klientams gaminti geriausius produktus, mes dirbame kartu su SSAB  ir siūlome Hardox plieno sutvirtinimo plokšteles Stronga produktų gamyboje.

Stronga strength

Buvo įrodyta, kad Hardox plienas maksimaliai padidina galią sudėtingiausiomis darbo sąlygomis pramonėje, pavyzdžiui, statybos, karjerų eksploatavimo, perdirbimo ir transportavimo srityse.

Dump trailer hardox wear plate

Apgalvotai stiprus dizainas

Sunkių krovinių priekabos DL1000HP pagaminta su labai stipria, bet tuo pačiu lengva važiuokle, o ypatingai stresinėse konstrukcijos vietose dar sustiprinta Hardox metalu, kad būtų užtikrintas saugumas. Stronga šias sritis nustato inovatyvia 3D programine įranga.

Bogey (balansyrinės) ašys pagerina galią, reikalingą traukti priekabą, o tai pagerina vairavimą laukuose ir padidina priekabos efektyvumą. Pagaminta su ypatingai ilgos konstrukcijos linginiu grąžulu, kas sumažina traktoriaus tampymą ir išlygina važiavimą. Jūs tikrai įvertinsite šitą privalumą.

Dump trailer BPW axle system

Sužinokite apie BPW ašis. Kokybė viduje.

Stronga priekabos gaminamos su BPW ašių sistema, kuri yra tapatinama su kokybe, patikimumu ir našumu net labiausiai sunkiomis sąlygomis. Pamatykite video apie BPW ašių sistemą, kuri eina išvien su Stronga priekabų kokybe.

Sumažina ciklų skaičių. Pagerina našumą

Galingi stori vamzdžiai ir kėlimo cilindrai sumažina darbo ciklą. Per dvigubo storio vamzdžius tepalas teka greičiau ir padidina vertimo greitį. Ilgesni vamzdžiai leidžia versti 65 laipsnių kampu, kuris pagerina išvertimo procesą. Taupomas Jūsų brangus laikas.

Dump trailer tipping

Pagamintas tiksliu Half Pipe dizainu

Half Pipe kėbulas leidžia efektyviai išpilti bet kokį krovinį, nes įvairios sudėties kroviniai išpilami greičiau per tokios aptakios konstrukcijos kėbulą.

Hardox “peilio krašto” dizainas neleidžia kroviniui kauptis ant kraštų, o priekinė kėbulo dalis – apsauga – apsaugo Jus ir Jūsų traktorių nuo byrančio krovinio.

Dump trailer half pipe body

Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui

Stronga naudoja dideles radialines padangas, kurios yra aukštos kokybės ir ilgaamžės. Žemas spaudimas padangose saugo laukus ir paskirsto svorį, kas sumažina įsmukimo pavojų.

Firmai Stronga labai svarbu savo klientams pristatyti tik aukštos kokybės produktą. O Sunkių krovinių priekabos DL1000HP priekaba yra puiki universali priekaba, kuri gali būti naudojama visus metus.

Dump trailer tyres

Susisiekite su Stronga

Stronga priekabos yra tarp pirmaujančių sunkiųjų medžiagų transportavime, kurie neseniai tapo puikiu sprendimu. Spauskite čia norėdami pamatyti DL1400 priekabos modelį.

Stronga yra Jūsų patikimas partneris transportavimo klausimais, susisiekite su mūsų draugiška komanda ir gaukite profesionalią konsultaciją.

Contact Stronga F T YT

This entry was posted in Be temos, DumpLoada, Headline and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>