STRONGA Produktu Katalogas

Find Us on Facebook! Follow us On Twitter! Watch Our Latest Products on Youtube!
STRONGA ŪKIO HOOKLIFT KONTEINERIAI 
HookLift Containers Main
“STRONGA” KONTEINERIŲ DIZAINAS 
„Stronga“ įmonės konstruktorių komanda visada stengiasi sukurti kuo tvirtesnius ir stipresnius konteinerius, kuriais būtų galima transportuoti apskritai visus krovinius.

Mums svarbu tai, ką mes darome, ir mes didžiuojamės savo gaminiais, daug dėmesio skiriame smulkmenoms ir detalėms, tai leidžia siūlyti klientams kokybiškus ir gerų eksploatacinių savybių prikabinamų konteinerių sprendimus už prieinamą kainą.

Mes turime daug patirties ir galime padėti klientams pasirinkti reikiamo dydžio ir specifikacijų konteinerius, kurie bus naudojami žemės ūkio, atliekų, miško ar statybų sektoriuose.
INDIVIDUALIAI PRITAIKYTI KONTEINERIŲ SPRENDIMAI 

Hook Lift Big Container


Konteinerių konstrukcijos gaminamos tiek iš paprasto, tiek iš “Hardox” metalo. Tai leidžia išgauti didelę keliamąją galią su mažų konteinerių svoriu.


Kitas mūsų veiklos aspektas - mes nuolat, visame gaminių kūrimo procese bendradarbiaujame su gamybos organizavimo komanda, ypač kada gaminame individualiai pritaikytus sprendimus, kur pats svarbiausias dalykas specifiniai kliento reikalavimai.

KONTEINERIO DURŲ VARIANTAI 

  • Hidraulinės durys
  • Dvigubos durys
  • „Atgal atverčiamos“ durys
  • „Combi“ tipo durys
  • Viršuje pakabinamos durys
  • Rankiniu būdu fiksuojama rampa
  • Hidraulinė rampa


Hook Lift Hydraulic Door
REMOVEABLE TOP HUNG HOOKLIFT CONTAINER REAR DOOR 
Robust top hung door opens wide in tipping, easily lifts off and can be stowed at the front of the container when not required.

Hook Lift Top Hung Door

MANUAL FLIP BACK HOOKLIFT CONTAINER DOOR 
Acting as rear door and ramp for loading plant and equipment this flexible solution folds down to protect the rear of the tipping vehicle from material during the tipping process.

Hook Lift Manual Ramp

HYDRUALIC FLIP DOOR 
Another option is a flip door controlled from inside the vehicle cab acting as a rear door with the added advantage of protects the rear of the tipping vehicle from damage and acting as a practical full width ramp for loading plant and equipment into the hook lift container.

Hook Lift Hydraulic Ramp

BIRIŲ KROVINIŲ KONTEINERIAI 
„Stronga“ parodė kelią nustatant birių krovinių užtraukiamų konteinerių dizaino ir kokybės standartus.

Mes šio tipo konteineriams taikome geriausią šiuolaikinės priekabos kėbulo dizainą, taigi mūsų klientai gali išbandyti plieno specifikacijų privalumus, įskaitant ypač tvirto plieno naudojimą ir plokščių storio parinkimą pagal konteinerių paskirtį.

Hook Lift Bulk Cargo Containers

SUNKIŲ KROVINIŲ KONTEINERIAI 
Tai ypac patvarus konteineris skirtas sunkiu kroviniu gabenimui karjeru eksploatavimo, perdirbimo ir griovimo pramones šakose. Šis konteineris del savo apvalaus kebulo tipo konstrukcijos siulo maksimalu tvirtuma ir patvaruma.

Hook Lift Heavy Cargo Containers

UNIVERSALŪS KONTEINERIAI 
Įvairaus aukščio su atidaromais bortais bei pilnai nuimamomis visomis dalimis konteineris yra ypatingai universalus. Nuardžius bortus gauname transportavimo platformąl.

Hook Lift Universal Containers

PLATFORMOS 
„Stronga“ projektuoja ir gamina platų, įvairių ilgių ir naudojimo parametrų platformas.

Tai vieni lanksčiausių ir ekonomiškiausių gaminių, kurie pasirinkus tinkamų specifikacijų derinį gali būti pritaikomi ir naudojami ypač įvairiai.

Hook Lift Flatbeds

SPECIALIOSIOS PASKIRTIES KONTEINERIAI 
„Stronga“ turi patirties ir galimybių gaminti konteinerius pagal specifinius klientų reikalavimus, įskaitant vėdinamus konteinerius grūdų laikymui, slankių grindų konteinerius biokurui ir kompostui saugoti, ir pan.

Hook Lift Special Purpose Containers